Engleska, 8. kolo
Drama na Old Traffordu: McTominay ušao u 87. minuti i napravio show
Fudbaleri Manchester Uniteda ostvarili su pobjedu u duelu 8. kola šampionata Engleske.
07.10.2023. u 18:11

Crveni đavoli su u šokantnoj završnici sa dva gola Scotta McTominayja preokrenuli protiv Brentfrda.

Škot je u igru ušao u 87. minuti i najbolji način je iskoristio minute. U 90. minuti VAR mu je poništio gol zbog ofsajda, ali ga to nije sputalo. U 93. je izjednačio na 1:1, a u 97. minuti pogodio za konačnih 2:1. Asistenciju kod pobjedonosnog gola upisao je Harry Maguire.

Sheffield United našeg Anela Ahmedhodžića doživio je poraz na gostovanju kod Fulhama. Domaći su slavili sa 3:1, a reprezentativac BiH odigrao je cijeli meč.

Chelsea je bio ubjedljiv protiv Burnleyja (4:1), a Everton je sa 3:0 savladao Bournemouth.