Radnik iz Bijeljine saopćio je da Duško Vranešević više nije trener tog kluba, nakon što mu je istekao ugovor.
Vranešević je kormilo Semberaca preuzeo u veoma delikatnom trenutku, a na klupi Radnika debitovao je 2. aprila 2025. godine u utakmici protiv Širokog Brijega. Uprkos velikim izazovima, uspio je da sa ekipom izbori opstanak u Premijer ligi Bosne i Hercegovine u sezoni u kojoj su elitni rang napuštala čak četiri kluba.
Isti uspjeh ponovio je i u sezoni koja je iza nas, osiguravši opstanak Radnika u konkurenciji deset najboljih klubova u Bosni i Hercegovini.
Pored toga, u protekloj sezoni Radnik je stigao do polufinala Kupa Bosne i Hercegovine.