open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Turci najavljuju
Džeko prva želja turskog velikana ukoliko proda svog prvog napadača
Poslije velike sage prošlog ljeta Edin Džeko je potpisao novi ugovor sa Romom koji istječe u ljeto 2022. godine.
29.05.2020. u 10:02
get url
text

Kapiten fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, koji je tokom ove sezone dobio i kapitensku traku u rimskom klubu, prošle godine je bio blizu transfera u Inter, ali je na kraju prelomio i odlučio ostati u italijanskoj prijestolnici.

Iako je Dijamant u posljednjih nekoliko godina bezbroj puta naglasio kako se on i njegova porodica odlično osjećaju u Rimu, prijelazni rok u posljednjih deset i više godina ne može proći bez spekulacija o transferu najboljeg strijelca u historiji našeg nacionalnog tima.

Najnovije spekulacije stižu iz turske, a pojedini mediji u ovoj zemlji najavaljuju kako bi Džeko mogao pojačati redove velikog Fenerbahčea. Portal Fotomac.com piše kako bi se ovaj scenarij mogao desiti u slučaju da istanbulski klub proda kosovskog napadača Vedata Muriqija.

Ipak, kada se sve sabere i oduzme, takav rasplet situacije realno je teško za očekivati.

comment
prikaži komentare (0)
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.