Potencijalni rival
Glupost godine: Kucka ugrizao protivničkog igrača i pocrvenio, ne igra protiv Zrinjskog
Fudbaleri Zrinjskog sinoć su u Armeniji savladali Urartu sa 1:0, te su tako jednom nogom zakoračili u drugo pretkolo Lige evropskih prvaka.
12.07.2023. u 21:42

Ako narednog utorka u Mostaru odbrane ovu prednost naredni protivnik bit će im bolji iz duela Slovan (Slovačka) - Swift Hesperange (Luksemburg), koji trenutno igraju svoj meč.

Nakon prvog poluvremena koje je trajalo 53 minute rezultat je 1:1, a slovački prvak ima igrača manje. Naime, iskusni Juraj Kucka u šestoj minuti sudijske nadoknade dobio je direktan crveni karton i to zato što je ugrizao protivničkog igrača!

Sudija Kopiyevsky iz Ukrajine pregledao je VAR i iskusnom Slovaku pokazao direktan crveni karton. Luis Suarez bio je najpoznatiji fudbaler koji je grizao rivale, a sada mu se pridružio i Kucka.

U slučaju da Slovan i Zrinjski prođu prve prepreke i zakažu međusobni meč, sigurno je da će Kucka propustiti prvi meč u Mostaru, a možda i oba...