Grupa navijača Željezničara se pojavila na stadionu Koševo i pratit će derbi sa zapadne tribine.
Iako su Manijaci i klupsko rukovodstvo odlučili bojkotovati 157. okršaj dva najveća bh. kluba, pojedini navijači Željezničara su se odlučili za suprotno.
Nijh oko 20 zauzelo je svoja mjesta na dijelu zapadne tribine koji je tradicionalno rezervisan za pristalice Plavih.
Malobrojna grupica navijača Željezničara je okružena velikim brojem policajaca.