Mladi Zmaj i povremenim A reprezentativac Bosne i Hercegovine, Eman Košpo, je pronašao novi klub, ali je li svemu kumovala škakljiva objava njegovog brata Amara?
Košpo je prošlog ljeta stigao u Fiorentinu gdje nikad nije dobio priliku da se pokaže u A timu Viola pa je u ovom prijelaznom roku odlučio tražiti novu sredinu.
Kako javljaju italijanski mediji mladi stoper odlazi u Mantovu te će u nastavku sezone igrati u Seriji B.
Međutim, mediji na Apeninima poput
TuttoMercata pišu o dešavanjima koja su u konačnici možda i utjecala na transfer.
Naime, prije nekoliko dana na profilu Amara Košpe se pojavila osjetljiva poruka: "Doveli su dvojicu novih stopera da start nove sezone učine još gorim."
Nakon te objave lično Eman Košpo se morao pravdati Fiorentini i razjasniti situaciju kako je zapravo profil njegovog brata Amara bio hakovan i da je objavu postavio neko drugi.
Ipak, nakon svega Fiorentina je odlučila da završi s Košpom koji tako odlazi u Mantovu. Ozvaničenje tog transfera se očekuje vrlo brzo.