Fudbaleri Željezničar u srijedu od 17.30 sati igraju revanš meč polufinala Kupa Bosne i Hercegovine protv Širokog Brijega u kojem će pokušati nadoknaditi 0:3 iz prvog susreta na Pecari.
I dok navijači maštaju o preokretu, sa Grbavice je stigla vijest koja je obradovala fanove Plavih.
- Korak bliže ostvarenju sna: Javna nabavka za izgradnju južne tribine stadiona Grbavica ušla u završnu fazu - poručili su iz iz FK Željezničar, dodavši:
- Danas je u prostorijama Općine Novo Sarajevo održano javno otvaranje ponuda za izgradnju južne tribine stadiona Grbavica. Svoje ponude dostavile su tri respektabilne kompanije, što potvrđuje ozbiljan interes i važnost ovog projekta.
U narednim danima slijedi detaljna analiza pristigle dokumentacije od strane nadležne komisije Općine Novo Sarajevo. Ukoliko ponude ispunjavaju sve tehničke i administrativne zahtjeve definisane tenderskom dokumentacijom, procedura se nastavlja elektronskom aukcijom (e-aukcija), nakon koje će biti izabran najpovoljniji ponuđač - saopćili su iz Želje.