Bh. napadač Samed Baždar vraća se u špansku Zaragozu.
Baždar je bio na posudbi u Poljskoj, tačnije u ekipi Jagiellonije gdje je u 17 utakmica postigao tri pogota.
Poljaci su imali pravo otkupa ugovora, ali nisu to na kraju učinili.
Baždar se vraća u Španiju, a bit će zanimljivo vidjeti da li će ostati član Zaragoze. Emotivnim riječima oprostio se od Poljaka.
- Hvala vam za sve, bilo je čast nositi dres ovog kluba. Posebno hvala navijačima za nevjerovatnu podršku u svakoj utakmici.
Nosim sa sobom sjajne uspomene, želim vam sve najbolje - napisao je Baždar.