open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Potvrđeno za Faktor
Kruševo i Željezničar na glavnom terenu Pod Bijelim brijegom, bez navijača gostiju
AUTOR: S.M.
20.02.2025. u 10:55
get url
text
FOTO: Didier Torche
U utorak, 25. februara, igra se prvi meč četvrtine finala Kupa Bosne i Hercegovine između Kruševa i Željezničara.
Meč se igra sa početkom u 13 sati, a iz HNK Kruševo su potvrdili za Faktor da će meč biti odigran na glavnom terenu stadiona Pod Bijelim brijegom u Mostaru.
Radi se o zvaničnoj odluci, a ranije je postojala mogućnost da susret bude odigran na pomoćnom terenu mostarskog stadiona, gdje je Kruševo igralo prethodne utakmice Kupa BiH.
Susretu prema trenutnim informacijama neće moći prisustvovati navijači Željezničara, a sve zbog sigurnosnih razloga. U utorak i Zrinjski igra svoj meč Kupa i to u Sarajevu u noćnim satima sa FK Sarajevo.
Navijači Zrinjskog organizovano će put Sarajeva, pa će na ovaj način biti izbjegnuti mogući incidenti.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.