Liga prvaka
Malo je nedostajalo da Mostarac šokira Barcelonu
Marino Pušić, rođeni Mostarac, bivši fudbaler Veleža, bio je nadomak velike senzacije u 3. kolu Lige evropskih prvaka.
25.10.2023. u 20:40

Nakon što je jučer imenovan za trenera Shakhtar Donetska, danas je debitovao na klupi Ukrajinaca na gostovanju kod Barcelone.

Katalonci su slavili sa 2:1, a Rudari su finišu meča imali nekoliko prilika da izbjegnu poraz i šokiraju španskog prvaka. Strijelci za Barcu bili su Ferran Torres (28) i Lopez (36), dok je počasni gol za goste postigao Sudakov (62).

Feyenoord je na domaćem terenu slavio protiv Lazija (3:1). Gimenez u 31. i 74. minuti, te Zerrouki u sudijskoj nadoknadi prvog dijela bili su strijelci za nizozemskog prvaka, dok je Pedro ublažio poraz golom iz jedanaesterca u 83. minuti.