Uzbudljivo je večeras bilo na terenima Premier lige Engleske.
Manchester City je gostovao kod Brentforda i samo remizirao (2:2), a domaći su se vratili iz minusa od dva pogotka.
Pogodio je za City dva puta večeras sjajni Foden i činilo se najavio izlazak iz krize za popularne Građane. Domaći nisu stajali i na kraju su nagrađeni. Wissa je pogodio za 1:2, a zatim u sudijskoj nadoknadi Norgaard pogađa za 2:2. Imali su domaći pred kraj i veliku šansu za potpuno preokret, ali Ake je spasio čist pogodak.
Chelsea je pomalo razočarao svoje navijače protiv Bournemoutha (2:2). Poveo je Chelsea u 13. minuti pogotkom Palmera, da bi u nastavku gosti kreirali potpuni preokret.
Kluivert je pogodio za 1:1, a Semenyo za potpuni preokret u 68. minuti. Ipak, James je pogodio u sudijskoj nadoknadi za 2:2.
Sjajan meč odigrali su West Ham i Fulham. Domaći su slavili 3:2, a nakon pola sata igre vodili su 2:0 golovima Solera i Souceka.
Smanjio je Iwobi, a zatim Paqueta vraća dva gola prednosti domaćina. Iwobi je postavio konačnih 3:2.