Navijači FK Željezničar, Manijaci, su ispunili najavljeno te su na poluvremenu meča sa Slogom napustili Grbavicu.
Nezadovoljni terminom utakmice koja se igra dok traje vrijeme posta i za vrijeme iftara Manijaci su najavili odlazak na poluvremenu.
Nakon što je sudija Martinović odsvirao kraj prvog dijela, najvatrenije pristalice Plavih su napustile svoja mjesta na istočnoj tribini.
U saopćenju su pozvali Manijaci i druge navijače Željezničara, a danas je njihovim stopama krenuloa nekoliko desetina navijača.
Odlaskom Manijaka jasno je da će u drugom poluvremenu na Grbavici vladati pozorišna atmosfera.