open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Hrvatski golgeter
Mario Mandžukić više nije fudbaler katarskog Al Duhaila
Hrvatski golgeter Mario Mandžukić nije više član katarskog kluba Al Duhaila, javlja Anadolu Agency (AA).
05.07.2020. u 21:18
get url
text

Mandžukić je na društvenim mrežama lično saopćio da je s rukovodstvom kluba Al Duhaila postigao dogovor o raskidu ugovora.

- Zahvalan sam za gostoprimstvo i povjerenje koji su mi ukazani u Kataru i želim sve najbolje klubu i klupskim saigračima - poručio je 34-godišnji Mandžukić.

Mandžukić je u bogatoj karijeri nastupao u Dinamu iz Zagreba, Wolfsburgu, Bayernu iz Minhena, Atletico Madridu i Juventusu, a u katarskom Al Duhailu odigrao je sedam utakmica i postigao jedan gol.

Iskusni golgeter Mandžukić u porukama na društvenim mrežama nije otkrio planove o nastavku karijere.

Mandžukić se nakon osvojenog srebra na Svjetskom prvenstvu u Rusiji 2018. oprostio od hrvatske reprezentacije, a u dresu Vatrenih sakupio je 89 nastupa i postigao 33 gola.

comment
prikaži komentare (0)
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.