Zmajevi su odradili ono što je do njih. Savladali su Katar u trećem kolu grupe B Svjetskog prvenstva u Sjevernoj Americi, zauzeli treće mjesto i sada čekaju rasplet.
Za prolaz u šesnaestinu finala potrebno je da budemo među osam najboljih trećeplasiranih timova od 12 selekcija. A samo čudo bi se moralo dogoditi da rasplet bude drugačiji...
- Nevjerovatan osjaćaj ovdje kao pred domaćom publikom, a u Americi. Nevjerovatno sam ponosan na sebe i momke. Zahvalan sam svima. Veliko hvala navijačima da nas podrže u narednoj utakmici. Idemo dalje pisati historiju, jer mislim da možemo. Volio bih da u nokaut fazi bude Amerika. Ali, ko god bude, mislim da možemo dati maksimum - kazao je Amar Memić.