Luka Menalo je odradio prvi trening sa FK Sarajevo.
Potvrđeno je to za Faktor, a uskoro će bordo klub putem društvenih mreža potvrditi saradnju.
Menalo stiže besplatno, s obzirom da je raskinuo ugovor sa Rijekom. Nezvanične informacije Faktora govore da će sa Sarajevom potpisati ugovor na dvije i po godine.
Stiže kao veliko pojačanje i mogao bi konkurisati već za petak kada Sarajevo otvara drugi dio sezone protiv Radnika iz Bijeljine.
Meč na Koševu igra se sa početkom u 20 sati.