Javio se Faktoru
Muhamed Haskić, golman Međiđe, demantovao da je udario Zamira Kurbašića: Dokaz da nisam bio blizu sudije
AUTOR: Faktor
18.04.2024. u 15:56
Muhamed Haskić, golman OFK Međiđa, demantovao je da je udario sudiju Zamira Kurbašića tokom utakmice 21. kola Prve lige Tuzlanskog kantona protiv NK Trebava.
Utakmica je prekinuta u 80. minuti pri vodstvu Međiđe rezultatom 1:0, kada je arbitar dosudio jedanaesterac za goste. Domaći igrači su bili nezadovoljni ovom odlukom, a u zapisniku sa utakmice, koji je objavljen u Cometu sistemu (informacioni sistem za evidenciju, te automatizaciju svih procesa u vezi s pripremama, vođenjem i praćenjem takmičenja u BiH), napisano je kako je Haskić prvo sudiji opsovao majku, a potom ga i udario.
Redakciji Faktora javio se optuženi Haskić koji je poslao video kao dokaz da nije bio blizu sudije.
- Dokaz da ja, Muhamed Haskić, nisam bio blizu sudije - napisao nam je Haskić, uz dostavljena dva videozapisa koje možete pogledati u nastavku.