Napoli naljutio Staru damu: Navijači Juventusa slave Mandžukića i Ronalda
Torinski klub je bez većih problema riješio i Napoli, ekipu za koju su mnogi smatrali da im je najozbiljniji kandidat za naslov
29.09.2018. u 19:54

Može li neko zaustaviti Juventus? Odgovor na ovo pitanje nismo dobili ni nakon velikog derbija u 7. kolu Serie A. Juve ima sedam od sedam!

Stara dama je bez većih problema riješila i Napoli, ekipu za koju su mnogi smatrali da im je najozbiljniji kandidat za šampionski naslov. A početak utakmice nije dao naslutiti dominaciju torinskog tima.

Mertens je u 10. minuti pogodio za 0:1, a to je očito naljutilo domaće.

Juventus je slavio 3:1, a navijači aktuelnog, vjerovatno i budućeg, šampiona slave Cristiana Ronalda i Marija Mandžukića. Portugalac je učestvovao kod sva tri gola. U 26. minuti asistirao je Mandžukiću za izjednačenje, a nakon četiri drugog poluvremena pogodio je stativu, a odbijenu loptu u mrežu je bez problema pospremio hrvatski napadač.

Ronaldo je i u 76. minuti upisao asistenciju, a strijelac je bio Bonucci.

Naš reprezentativac Miralem Pjanić odigrao je cijeli meč.