open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Od fudbalera do dilera
Nesuđeni reprezentativac BiH uhapšen zbog trgovine ogromne količine droge
Dvojica muškaraca za koje se tvrdi da su prodali nekoliko stotina kilograma droge uhapšena su u srijedu u Njemačkoj.
25.03.2021. u 20:52
get url
text

Jedan od dvojice uhapšenih je, prenosi Focus.de pisanje Bilda, Mustafa Kučuković, bivši fudbaler HSV-a, nekadašnji mladi reprezentativac Njemačke i igrač koji se povezivao s reprezentacijom Bosne i Hercegovine.

Policija sumnjiči Kučukovića i njegovog partnera da su u aprilu i maju 2020. godine u Hamburugu prodali 230 kilograma marihuane, oko 30 kilograma hašiša i 50 kilograma kokaina. Uhapšeni su u Hamburugu i Gelsenkirchenu.

Kučuković ima 34 godine, 2004. je igrao u Bundesligi za HSV, a bio je član mlade reprezentacije Njemačke zajedno s Neuerom, Boatengom, Hummelsom. Smatran je velikim talentom, spominjalo se da će obući dres BiH, ali karijera mu je propala.

Istražitelji su u "šteku" koji su koristili osumnjičeni pronašli oko 20.000 eura u gotovini, nekoliko mobitela, više stotina stranih sim kartica..

comment
prikaži komentare (0)
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.