open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Liga nacija
Njemačka prošla Italiju, na tri utakmice gledamo produžetke
AUTOR: Faktor
23.03.2025. u 22:43
get url
text
Večeras su na programu bila četiri susreta četvrtfinala Lige nacija, a na tri ćemo gledati produžetke.
Njemačka je remizirala sa Italjom, ali i zasluženo ide dalje. U prvom meču bilo je 2:1 za Njemačku, a večeras 3:2.
Za Njemačku su pogađali Kimmich, Musiala i Kleindienst, a za goste dva puta sjajni Kean, te Raspadori sa 11 metara u sudijskoj nadoknadi.
Španija i Nizozemska su remizirali (2:2), kao i u prvom meču.
Za Španiju je dva puta pogađao Oyarzabai, a za goste Depay i Maatsen. Francuska je nadigrala Hrvatsku i izborila produžetke.
Bilo je 2:0, a Vatreni su potpuno pali u drugom poluvremenu. Strijelci za Francusku bili su Olise i Dembele. Produžetke je izborila i selekcija Portugala protiv Danske. Bilo je 3:2.
Ronaldo je promašio penal na startu, ali produžetke domaćima donosi Trincao u 86. minuti kada je pogodio za 3:2.
Na tri meča tamo gledamo produžetke, a možda i penale. 
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.