Krilni ofanzivac Haris Ovčina pronašao je novi klub u Premijer ligi Bosne i Hercegovine.
Ovčina je posljednji angažman imao u Slogi Doboj, a zatim se povezivao sa Veležom i Željezničarom.
Na kraju je ipak odlučio da se vrati u Doboj te pomogne Sloge u borbi za opstanak. Kako je potvrđeno za Faktor, Ovčina se priključio pripremama Sloge i uskoro će ozvaničiti saradnju.
Ugovor će potpisati do ljeta ove godine.
U Premijer ligi naše zemlje Ovčina je upisao 117 nastupa i nema sumnje da će biti od velike pomoći Slogi. Prije par dana u Doboj su stigli i Bojan Letić te Marko Đira.
Sloga nakon reprezentativne pauze gostuje Rudaru iz Prijedora.