Zaostala utakmica 15. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine između Željezničara i Sloge igrat će se u srijedu, 17. decembra, potvrđeno je za Faktor.
Radi se o duelu koji je prolongiran zbog loših uvjeta na stadionu Grbavica 22. novembra, odnosno zbog snijega koji je tada prekrio travnjak.
Takmičarska komisija FSBiH odlučila je da dvoboj bude odigran 17. decembra, a satnica će biti utvrđena naknadno.