open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Efikasne utakmice
Prva liga FBiH: Poturalić sa četiri pogotka ponizio Tuzlu City, vrijedna tri boda za Zvijezdu u Srebreniku
AUTOR: Faktor
22.03.2025. u 17:26
get url
text
Danas su odigrana četiri susreta 18. kola Prve lige Federacije BiH.
Bratstvo je u komšijskom derbiju ponizilo Tuzlu City. Bilo je 4:0 za domaće, iako su mreže nakon prvog poluvremena mirovale.
Sve četiri pogotka postigao je nevjerovatni Husein Poturalić i to u periodu od 65. do 76. minute.
Budućnost je sa 5:0 savladala Radnički iz Lukavca. Mučili su se domaći, ali nakon prvog pogotka sve je išlo u jednom smjeru.
Hat-trick je upisao Anel Husić, jedan pogodak dodao Mahir Rahimić, a autogol postigao Nedim Dautović.
U duelu Goražda i Jedinstva vidjeli smo dosta uzbuđenja, ali mreže su mirovale (0:0). Treba istaći da su oba tima kraj meča dočekali sa desetoricom. Kod domaćih je Konjalić, a kod gostiju Mizić.
Sjajan meč odigrali su Gradina i Zvijezda Gradačac. Na kraju slavlje gostiju 4:2 i važna tri boda u borbi za opstanak, dok su domaći već u krizi.
Fačić je bio sjajan kod gostiju i upisao hat-trick, a jedan pogodak je dodao Karalić. Kod domaćih u listu strijelaca su se upisali Suljić i Stjepanović.
Preostale utakmice ovog kola igraju se sutra i u utorak.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.