open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Bundesliga
Prva pobjeda Herthe, Bayern deklasirao Köln
Bayern je s uvjerljivih 4:0 deklasirao Köln, uz dva gola Roberta Lewandowskog, a pogađali su još novajlije Perišić i Coutinho, koji je bio precizan s bijele tačke
21.09.2019. u 17:26
get url
text

Tek u petom kolu fudbaleri berlinske Herthe zabilježili su prvu ovosezonsku pobjedu nakon što su na Olimpijskom stadionu s 2:1 savladali posljednjeplasirani Paderborn.

Ovom pobjedom Stara dama iz Njemačke prijestolnice pobjegla je iz opasne zone, a nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević u igru je ušao u 84. minuti.

Hertha je slavila ponaviše zahvaljujući raspoloženom Dilrusonu. Mladi Holađanin prvo je u 10. minuti pogodio poslije sjajne soloakcije, da bi isti igrač na startu drugog poluvremena asistirao Wolfu za 2:0.

Samo dvije minute nakon drugog gola domaćina Zolinski je smanjio na 2:1, no to je bilo sve što su gosti uspjeli napraviti.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimke golova s meča Hertha - Paderborn možete pogledati OVDJE.

Bayern je s uvjerljivih 4:0 deklasirao Köln, uz dva gola Roberta Lewandowskog, a pogađali su još novajlije Perišić i Coutinho, koji je bio precizan s bijele tačke.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimke golova s meča Bayern - Köln možete pogledati OVDJE.

Bundesliga, 5. kolo:
Bayer Leverkusen - Union Berlin 2:0
Bayern - Köln 4:0
Freiburg - Augsburg 1:1
Hertha - Paderborn 2:1

comment
prikaži komentare (0)
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.