Novi predsjednik FK Velež je Admir Rahimić.
Rahimić je sinoć dobio podršku delegata na sjednici kluba. Rahimić je tako naslijedio Senada Kevelja koji je nedavno podnio ostavku. Rođeni su rano ispali iz Evrope, a kriza se nastavila u domaćem prvenstvu.
Rahimić je govorio za Velež TV.
- Molim navijače da nas podrže kao i do sada. Želimo moderan i evropski Velež, to je moja želja, ali i obećanje svima vama - rekao je Rahimić.
Zahvalio se Senadu Kevelju.
- Moram istaći da mi smo pokazali da je klub iznad svega. Skupština je prošla konstruktivno, a hvala dosadašnjem predsjedniku Senadu Kevelju koji je sa svojom energijom dosta doprinio napretku kluba. Pod njegovom vodstvom napravljene su pozitivne stvari i hvala mu na svemu što je uradio za klub.
Bitan je kontinuitet za veliki kolektiv kao što je Velež, a drago mi je što sam se pridružio gospodin Fahrudin Umihanić, moj poslovni partner kojeg dugo poznajem. On će sigurno donijeti novu energiju - dodao je Rahimić.
Velež u narednom kolu Premijer lige dočekuje Slogu Doboj.