Četiri gola
Raketa: Džeko i Kodro prijateljski, spektakularan gol Kolarova
Ovo je bio i duel dvojice bh. reprezentativaca koji su u igru ušli u drugom poluvremenu
07.08.2019. u 22:00

Fudbaleri Rome i Atlhletic Bilbaoa remizirali su u prijateljskoj utakmici koja je večeras odigrana u Perugiji.

Meč je završen rezultatom 2:2, a detalj utakmice definitivno je onaj iz 59. minute, kada je Aleksandar Kolarov postigao spektakularan pogodak iz slobodnjaka sa više od 30 metara.

Ovo je bio i duel dvojice bh. reprezentativaca - Edina Džeke i Kenana Kodre. Obojica su u igru ušli u drugom poluvremenu. Dijamant je zaigrao od 68. minuta i zadužio je kapitensku traku, dok je Kodro dobio priliku od 82. minute.

Osim Kolarova za Romu je pogodio i Pellegrini u 92. minuti sa bijele taćke, dok su strijelci za španski klub bili Muniain (27) i Garcia (78-pen).