open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Kvalifikacije za Mundijal
Raspoloženo društvo: Barbarez sa saradnicima u FSBiH pratio žrijeb
AUTOR: Faktor
13.12.2024. u 14:00
get url
text
Kuglice su izvukle osmijeh na njihovim licima
Kuglice su izvukle osmijeh na njihovim licima
FOTO: Instagram / Ninoslav Milenković
Sergej Barbarez, selektor fudbalske A reprezentacije Bosne i Hercegovine, žrijeb grupa kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo 2026. godine u Kanadi, Meksiku i Sjedinjenim Američkim Državama pratio je u prostorijama Fudbalskog saveza BiH.
Zajedno sa njim bio je i direktor reprezentacije Emir Spahić te saradnici iz stručnog štaba Saša Papac i Ninoslav Milenković.
Društvo su im pravili i Slavila Pecikoza i Dinko Čeko iz odjela za medije i generalni sekretar Adnan Džemidžić.
Zmajevi su u grupi sa Austrijom, Rumunijom, Kiprom i San Marinom.
- Dobro je sve to, vrlo zadovoljavajuće i povezano s emocijama. Međutim, ne smijemo biti preeuforični, nismo u situaciji da dozvolimo taj luksuz. Grupa nam daje za nadu da se možemo nečemu nadati - kazao je Barbarez ranije za Faktor.
Kvalifikacije počinjemo u martu, a završavamo u novembru 2025. godine.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2024 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.