Bh. reprezentativac Kerim Alajbegović ponovo je sinoć oduševio u dresu Salzburga.
Njegov tim je gostovao kod Aston Ville u okviru Evropske lige, a na kraju su upisali poraz 3:2. Vodio je Salzburg 2:0, ali ipak poklekao.
Alajbegović je asistirao kod drugog pogotka, poigravao se sa protivničkim fudbalerima, a teren je napustio u 75. minuti. Ubrzo su domaći stigli do preokreta i na kraju slavili 3:2.
Koliko su Austrijanci oduševljeni igrama Zmaja, najbolje pokazuje objava na jednoj od stranica Salzburga.
- Kerim Alajbegović je bolji od Messija - navodi se u objavi koja je oduševila navijače Salzburga.
Alajbegović se povezuje sa velikim brojem klubova, a navodno bi mogao put Italije već ove zime.