open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Sretno, Zmajevi!
Reprezentacija BiH rano jutros otputovala u SAD
AUTOR: Fena
02.06.2026. u 07:39
get url
text
FOTO: Fena
Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine rano jutros je sa Sarajevskog aerodroma, letom preko Frankfurta, otputovala u Sjedinjene Države.
FOTO: Fena
Krajnja destinacija reprezentacije BiH je St. Louis gdje će 6. juna odigrati pripremnu utakmicu protiv Paname koja će selektoru Sergeju Barbarezu poslužiti kao generalna proba za nastup na Svjetskom prvenstvu.
Nakon utakmice protiv Paname, reprezentativci BiH će otputovati u Toronto gdje će čekati prvi meč SP-a protiv Kanade, koji je na rasporedu 12. juna.
FOTO: Fena
Šest dana kasnije igrat će protiv Švicarske u Los Angelesu, a grupnu fazu završit će mečom protiv Katara, 24. juna u Seattletu.
Bazni kamp reprezentacije BiH bit će u Salt Lake Cityju.
comment
prikaži komentare (1)
POVEZANO
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.