U osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine snage će između ostalih odmjeriti Čelik i Sarajevo.
Očekuje nas spektakl na Bilinom polju i sigurno ispunjen stadion. Među navijačima jesenjeg prvaka Prve lige FBiH je već velika euforija, a sada su odlučili da dodatno zakuhaju atmosferu.
Popularni Robijaši su transparent sa porukom.
- Gazi pitare - što se odnosi na navijače Sarajeva.
U opisu fotografije su napisali.
- Gazili smo, gazimo i gazit ćemo!
SVI NA JUG - navodi se u objavi.
Meč u Zenici igra se 11. februara ove godine.