open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
Pred meč Kupa
Robijaši žestoki prema navijačima Sarajeva: Gazili smo i gazit ćemo!
AUTOR: Faktor
18.01.2026. u 18:37
get url
text
U osmini finala Kupa Bosne i Hercegovine snage će između ostalih odmjeriti Čelik i Sarajevo.
Očekuje nas spektakl na Bilinom polju i sigurno ispunjen stadion. Među navijačima jesenjeg prvaka Prve lige FBiH je već velika euforija, a sada su odlučili da dodatno zakuhaju atmosferu.
Popularni Robijaši su transparent sa porukom.
- Gazi pitare - što se odnosi na navijače Sarajeva.
U opisu fotografije su napisali.
- Gazili smo, gazimo i gazit ćemo!
SVI NA JUG - navodi se u objavi.
Meč u Zenici igra se 11. februara ove godine.
comment
prikaži komentare (0)
POVEZANO
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.