Iskusni defanzivac Samir Memišević na pragu je novog kluba.
Kako prenosi
MeridianSportBH, Memišević se vraća u Kinu. Tamo je već ostavio itekako lijep trag i sada je na pragu potpisa.
Memišević je ponikao u Slavenu iz Živinica, a nastupao je i za Slobodu, Teleoptik, Radnik Bijeljinu, da bi 2016. napravio trnasfer u nizozemski Groningen. Zatim se odlučio okušati u Kini gdje je proveo tri godine.
Posljednji angažman imao je u Al Nasru iz UAE, te je od početka ove godine bio bez kluba.
Ranije se povezivao i sa pojedinim bh. premijerligašima, ali očigledno da smatra da još nije vrijeme za takav korak.