FK Sarajevo jučer je zatražio izuzeće glavnog sudije Dražena Marića iz Bijeljine.
Na Koševu imaju loše iskustvo sa ovim sudijom i zatražili su da on ne bude na centru u sutrašnjem duelu sa Širokim Brijegom na Pecari, ali od toga prema svemu sudeći ništa.
Provjerili smo Comet FSBiH, Marić je prihvatio delegiranje i čini se da promjena neće biti. Teško je očekivati da će Savez nešto više od 24 sata mijenjati glavnog sudiju.
Zahtjev Sarajeva će prema svemu sudeći biti uzaludan i Marić će se naći na centru u navedenom duelu.
Podsjetimo, meč na Pecari igra se sutra sa početkom od 15:15 sati.