Željezničar bi u završnici prelaznog roka mogao ostati bez važne karike.
Kako prenosi
Sport1.ba, ponuda iz Poljske je stigla na adresu Marina Karamarka. Radi se o provjerenom defanzivcu koji se istakao na Grbavici dobrim partijama i skrenuo pažnju.
Karamarka je stigao u Željezničar iz Rusije, a transfer je tada kumovao bivši sportski direktor Željezničara Elvir Rahimić.
Upisao je 19 nastupa u prvom dijelu sezone i bio standardan, a sada su Plavi na mukama. Sigurno žele zaraditi s obzirom na važeći ugovor defanzivca, ali istovremeno bi izgubili itekako bitnog fudbalera pred drugi dio sezone.
Vremena je sve manje, prelazni rok uskoro završava, pa će Plavi morati da donesu odluku do kraja ove sedmice.
Karamarko je prije Željezničara nastupao za Arsenal Tulu, Hartberg, Muru, GOŠK, Split, Solin...
Važeći ugovor ima do ljeta ove godine uz opciju automatskog produženja na još godinu dana.