open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
search icon
Nazad na članak
Trener Zrinjskog
Štimac: Utakmica je bila korektna, nasuprot onog što smo mi doživjeli u Vrapčićima
Prijavite se da ostavite komentar
Komentari ( 1 )
Sortiranje:
najnovije
arrow down
profil
bihpatriota
Kad Štimac kaže da je utakmica bila korektna, to mi više zvuči kao olakšanje što se nije ponovio haos iz Vrapčića nego kao prava pohvala organizaciji. Tužno je kad 'nije bilo incidenata' postane kompliment za domaćina.
twitter
0
twitter
0
Odgovori
twitter
Prijavi
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.