TOK UTAKMICA / Igman - Zvijezda 09 3:1; Željezničar - Sloga 1:0
Danas su odigrana dva susreta 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu.
04.11.2023. u 12:52

Tekstualni prijenos današnjih mečeva 13. kola Premijer lige pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - - -

Kraj susreta.

87. minut: Finiš meča na Grbavici, Plavi pred pobjedom.

79. minut: GOOOOOLLLL. Haračić pogađa za vodstvo Plavih.

59. minut: Gosti uzvraćaju, Kvesić šutira preko gola.

51. minut: Nevjerovatan promašaj Amoaha sa 2-3 metra... Ostaje 0:0.

46. minut: Nastavak susreta.

Poluvrijeme na Grbavici.

40. minut: Krpić šutira iz okreta sa ivice kaznenog prostora, ali Trako sjajno brani. Najbolja prilika za Plave.

28. minut: Jović pokušava iz slobodnog udarca, lopta odlazi preko gola Plavih. Prva prilika za goste na današnjem dijelu meča.

25. minut: Veoma loš udarac Boljevića, i dalje je 0:0.

25. minut: Skromna fudbalska predstava u dosadašnjem toku meča.

15. minut: Šehić šutira preko distance, lopta odlazi preko gola.

10. minut: Mekić šutira, lopta odlazi preko gola Sloge.

10 minut: Manijaci prozivaju igrače Želje: Plave dame nisu same, igraj Željo...

8. minut: Bez opasnosti na otvaranju meča.

1. minut: Počeo je meč na Grbavici.

15:45 sati: Za 15 minuta kreće duel na Grbavici.

--------------------------------

80. minut: GOOOOOLLLLLLL. Igman vodi 3:1, strijelac Denković.

72. minut: Gosti bezopasni u nastavku meča.

63. minut: Pokušaj Sipovića odlazi preko gola Zvijezde.

57. minut: Bez većih uzbuđenja u drugom dijelu meča.

46. minut: Nastavljen je susret.

Poluvrijeme.

42. minut: GOOOOOOOLLL. Igman ponovo vodi. Strijelac Ramić.

28. minut: GOOOOOOOOLLL. Kratko je trajala radost Igmana, gosti dolaze do izjednačenja preko Karaklajića. Sada je 1:1.

25. minut: GOOOOOOLLLLL. Igman vodi u Konjicu, strijelac Bodul. Iskusni veznjak je šutirao sa 16 metara i pogodio mrežu gostiju.

20. minut: Pokušaj Ramića zaustavlja golman gostujućeg tima, ostaje 0:0.

9. minut: Prva prilka na meču. Pokušao je Bodul, ali njegov udarac odlazi preko gola.

1. minut: Počeo je meč u Konjicu.

12:56 sati: Igman je 10. na tabeli sa 12 bodova, dok je Zvijezda 09 posljednja sa svega pet bodova.

12:52 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Igman - Zvijezda.