Kup BiH
TOK UTAKMICA / Posušje - Laktaši 2:0, Zrinjski - Slavija 3:0, Jedinstvo - GOŠK 0:0 (4:2)
Tri utakmice osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine u fudbalu odigrane su danas, a gledali smo duele premijerligaša protiv prvoligaša.
10.02.2024. u 12:45

Od 13 sati na rasporedu su bili mečevi Zrinjski - Slavija (3:0) i Jedinstvo (Bihać) - GOŠK (4:2 nakon penala), dok su od 15 sati igrali Posušje - Laktaši (2:0).

Tekstualni prijenos utakmica osmine finala Kupa BiH mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

__________________

90. minut: Završen je meč u Posudšju, domaći su slavili 2:0.

90. minut: Bosančić iz slobodnjaka pogađa prečku. Dosta sreće za domaće.

73. minut: Mandić je bio u stopostotnoj prilici, izažao je sam pred Kneževića, ali je golman Laktaša zaustavio njegov udarac.

60. minut: Bez većih uzbuđenja u nastavku meča. Kao da su se i jedni i drugi pomirili sa ovim rezultatom.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme u Posušju, domaći zasluženo vode 2:0.

42. minut: Teren na stadionu Mokri dolac je u izuzetno teškom stanju, a blato stvara probleme igračima oba tima. U takvim uvjetima bolje se snalaze domaći koji vode sa 2:0.

22. minut: GOOOOOLLLLLLL! Pavković pogađa za 2:0.

2. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Posušje vodi golom Pavkovića.

1. minut: Počeo je meč Posušje - Laktaši.

90. minut: Kurić pogađa, Jedinstvo je u četvrtfinalu!

90. minut: Šero smanjuje na 3:2.

90. minut: Hadrović je siguran - 3:1 za Jedinstvo.

90. minut: Ibrišimović pogađa za 2:0. Musulin je smanjio na 2:1.

90. minut: Hadžić pogađa stativu. Drugi promašaj GOŠK-a.

90. minut: Imamagić pogađa za vodstvo Jedinstva. Bobić se nije ni pomjerio.

90. minut: Bilić je odbranio udarac Gogića! Jedinstvo je sada u psihološkoj prednosti.

90. minut: Završen je meč u Mostaru, Zrinjski je slavio sa 3:0. Penali u Bihaću.

88. minut: Finiš je meča u Mostaru, gdje je sve riješeno, dok u Bihaću mreže još miruu.

54. minut: GOOOOOLLLLLLL! Igor Savić pogađa za 3:0.

50. minut: Lijepa akcija Zrinjskog, šutirao je Malekinušić, aoli brani Sirćo.

45. minut: Završena su prva poluvremena u Mostaru i Bihaću.

31. minut: Bilbija dobro gađa, ali brani golman Slavije.

31. minut: Gogić šutira sa 30-ak metara, ali pogađa prečku. Ostaje 0:0 u Bihaću.

22. minut: Opasno je pred golom Slavije, ali jedan igrač interveniše ispred Bilbije.

23. minut: Polovina je prvog poluvremena u Bihaću, nema golova u meču između Jedinstva i GOŠK-a.

8. minut: GOOOOOLLLLLLL! Ponovo je strijelac Mario Ćuže. Sada je glavom matirao golmana Slavije.

3. minut: GOOOOOLLLLLLL! Zrinjski je poveo na startu meča. Pogodio je Mario Ćuže.

1. minut: Počele su utakmice.

12.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor.ba dobro došli na tekstualni prijenos utakmica osmine finala Kupa BiH.