TOK UTAKMICA / Rudar - Zrinjski 0:1, Radnik - Posušje 3:1
Utakmicama u Prijedoru i Bijeljini koje su odigrane danas od 13 sati kompletirano je 20. kolo Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu.
27.02.2022. u 12:45

Rudar je ugostio lidera Zrinjski, dok se u Semberiji igrao derbi začelja između Radnika i Posušja.

Tekstualni prijenos današnja dva meča mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_________________

14:58 sati: Završen je meč u Prijedoru, Zrinjski je slavio sa 1:0.

90. minut: Završen je meč u Bijeljini, gdje je Radnik slavio protiv Posušja sa 3:1.

86. minut: GOOOOOLLLLLLL! Radnik je poveo sa 3:0, a nedugo potom Posušje je golom sa bijele tačke smanjilo na 3:1.

82. minut: GOOOOOLLLLLLL! Promjena rezultata i u Bijeljini. Radnik je udvostručio prednost protiv Posušja.

76. minut: GOOOOOLLLLLLL! Zrinjski vodi u Prijedoru, Bilbija je pogodio nakon velike greške golman Šćekića.

54. minut: Zrinjski je pogodio prečku, nakon sjajnog šuta Ćorluke.

48. minut: Dobra prilika za Zrinjski, ali udarac Kamenara zaustavio je golman Rudara.

46. minut: Nastavljeni su današnje utakmice 20. koal Premijer lige BiH.

13:52 sati: Završena su prva poluvremena u Prijedoru i Bijeljini.

45. minut: Zrinjski je imao veliku priliku u sudijskoj nadoknadi, ali je Šćekić odbranio udarac Jankovića.

43. minut: GOOOOOOLLLLLLLL! Radnik vodi protiv Posušja. Domaći su poveli golom sa bijele tačke. Strijelac je Pantelić.

36. minut: Pokušao je Zrinjski nakon prekida, ali odbrana Rudara otklanja opasnost.

35. minut: Nema promjene rezultata ni u Bijeljini.

25. minut: Pokušao je Bilbija nakon kornera, ali nema promjene rezultata.

19. minut: Pijedorčani pariraju jesenjem prvaku.

4. minut: Mandić postiže eurogol za Rudar, ali je pogodak poništen zbog ofsajda.

1. minut: Odmah je zaprijetio Rudar. Santos je prošao po lijevoj strani, ali saigrači nisu ispratili njegov centaršut.

1. minut: Počele su utakmice u Prijedoru i Bijeljini.

12:55 sati: Zrinjski je prvi dio sezone završio ubjedljivo na prvoj poziciji sa velikih 12 bodova prednosti ispred Tuzla Cityja.

12:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmica Radnik - Posušje i Rudar - Zrinjski.