TOK UTAKMICA / Široki Brijeg - Zvijezda 09 2:1, Borac - Posušje 1:0
Dvije utakmice 7. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu odigrane su večeras od 19.45 sati.
17.09.2023. u 19:30

Ujedno, to su bile i posljednja dva meča ove dionice, u kojoj smo vidjeli mnogo uzbuđenja, lijepih golova i senzacionalnih rezultata.

Što se tiče večerašnja dva meča, Borac je u Banjoj Luci uz sudijsku pomoć savladao Posušje, dok je Široki Brijeg na Pecari bio bolji od Zvijezde 09.

Tekstualni prijenos utakmica 7. kola mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_____________________

90. minut: Kraj u Banjoj Luci, uz burbe proteste gostiju iz Posušja, koji su nezadovoljni suđenjem.

86. minut: GOOOOLLLLLL! Marić postiže autogol, Borac vodi protiv Posušja.

79. minut: Lukić je sada neprecizan, ostaje 0:0 u Banjoj Luci.

73. minut: Halkić je sada isključio Maglicu, fudbalera Posušja. Borac ima igrača više!

72. minut: Ponovo velika prilika za Posušje, ali Maglica iz izgledne prilike šutira preko gola.

70. minut: Još jednom Mijatović spašava ekipu Borca.

65. minut: Mihajlović je sada šutirao, ali KOlić paradom spašava gol Posušja.

58. minut: Velika prilika za Posušje, ali Mandić nije uspio nakon kornera glavom loptu poslati u mrežu.

54. minut: Navijači Borca skandiraju "Srbija - Kosovo", ali sudije i delegan ne reaguju! Glavni sudija je Haris Halkić iz Sanskog Mosta, a delegat Franjo Grganović iz Novog Travnika.

56. minut: GOOOOLLLLLLLL! Zvijezda je smanjila na 2:1. Veličković je strijelac.

52. minut: Isključen je Branko Karačić, trener Posušja. Crveni karton je dobio zbog prigovora na sudijsku odluku, očito isfrustriran arbitražom trojke predvođene Harisom Halkićem iz Sanskog Mosta.

45. minut: Završena su prva poluvremena u Banjoj Luci i Širokom Brijeg.

44. minut: Sada prijeti i Makarić, koji nakon prekida glavom šutira preko gola.

40. minut: Kvržić je pokušao iskusa sa desne strane, ali Kolić uz pomoć stative spašava svoj gol.

30. minut: Cortez sad prije golmanu Posušja, ali Kolić brani.

26. minut: Opet prijeti Posušje. Rozić je topovski šutirao, ali Mijatović brani.

25. minut: GOOOOOOLLLLLLL! Široki Brijeg je udvostručio prednost na Pecari. Lukić je pogodio.

24. minut: Bilježimo i prvi udarac u okvir gola. Bekavac je šutirao, ali Mijatović brani.

22. minut: Opasno je bilo pred golom Borca, ali Krišto kasni na ubacivanje Brkovića.

21. minut: Loša predstava u Banjoj Luci, bez ijedne prilike.

11. minut: GOOOOOOOOLLLLLLLLL! Široki Brijeg vodi protiv Zvijezde. Mamić je pogodio, koji je natrčao na odbijenu loptu poslije udarca Ćavara i pogodio za slavlje na Pecari.

9. minut: Problemi za Posušje. Kamenar zbog povrede mora napustiti teren, umjesto njega ušao je Brković.

6. minut: Pet minuta igra je iza nas, nema većih uzbuđenja na posljednja dva meča 7. kola PLBiH.

1. minut: Počele su utakmice u Banjoj Luci i na Pecari.

19.30 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor.ba, dobro došli na tekstualni prijenos utakmica 7. kola PLBiH.