PLBiH, 21. kolo
TOK UTAKMICA / Sloga - Zrinjski 1:1, Tuzla City - Zvijezda 09 2:0, Igman - Široki Brijeg 1:0
Tri utakmice 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u fudbalu odigrane su danas.
02.03.2024. u 12:45

Od 13 sati na rasporedu su bili dueli Tuzla City - Zvijezda 09 (2:0) i Igman - Široki Brijeg (1:0), dok su od 16 sati na teren istrčali fudbaleri Sloge i Zrinjskog (1:1).

Tekstulani prijenos utakmica 21. kola mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

____________________

90. minut: Kraj u Modriči, podjela bodova - 1:1.

90. minut: GOOOOOLLLLLLLL! Sloga je izjednačila. Grabež je pogodio.

81. minut: GOOOOOLLLLLLLL! Bilbija pogađa sa bijele tačke za 0:1.

78. minut: Bandić je pokazao dva crvena kartona, jednog predstavniku Sloge, a drugi treneru gostiju Petroviću. Pocrvenio je i Ćuže iz Zrinjskog, te Nikolić iz Sloge. Također, na klupi je crveni karton dobio službeni predstavnik Sloge.

73. minut: Penal za Zrinjski! U skoku su bili Mulahusejnović i Milanović, napadač gostiju je pao, a Bandić pokazao na bijelu tačku. Uslijedio je opći haos na terenu, domaći se ne mire sa činjenicom da je Bandić pokazao na bijelu tačku.

71. minut: Vidić je gađao iz slobodnjaka, Marić ponovo spašava Zrinjski.

68. minut: U nastavku akcije pokušao je i Tičinović, ali lotpa ide pored gola.

66. minut: Prijeti sada Bilbija, ali je izblokiran njegov pokušaj.

48. minut: Ponovo prijeti Sloga. Šutirao je Karač, ali Marić krajnjim naporom izbija loptu u korner.

45. minut: Poluvrijeme u Modriči, bez golova u meču Sloga - Zrinjski.

45. minut: Centrirao je Kiš, golman Sloge krajnjima naporom loptu izbija u korner.

32. minut: Svojevrsnom cirkusu svjedočimo u Modriči. Pomoćni sudija Damir Lazić signalizirao je da je jedan igrač Zrinjskog igrao rukom (Jakovljević), ali glavni sudija Antoni Bandić nije uvažio njegovu sugestiju. U TV prijenosu se moglo vidjeti da nije Laziću nije jasno zašto glavni sudija nije uvažio njegovu signalizaciju.

5. minut: kakva prilika za Slogu. Vidić pogađa okvir gola.

1. minut: Počeo je meč Sloga - Zrinjski.

14:50 sati: Zavrešene su utakmice u Konjicu i na Tušnju, gdje su domaći slavili pobjede. Od 16 sati pratit ćemo duel Sloga - Zrinjski.

87. minut: GOOOOOOOLLLLLLLLL! Igman vodi protivb Širokog Brijega. Nakon prekida loptu je ubacio Hebibović, a Mašić je postigao autogol.

86. minut: Pokušao je Ramić, ali lopta ide pored gola.

75. minut: Opasno je pred golom Širokog Brijega, ali Mašić blokira Đorića.

73. minut: Sada velika prilika za goste u Konjicu, ali Ćeman brani pokušaj Chinedua.

56. minut: Sjajan akcija Igmana, šutirao je Đorić, ali Bender paradom spašava svoj gol.

53. minut: GOOOOOOOOLLLLLLLL! Tuzla City vodi 2:0, strijelac je Mehanović.

45. minut: Poluvrijeme u Konjicu - 0:0. Završeno je i na Tušnju - 1:0.

33. minut: Nukić prijeti Zvijezdi na Tušnju, ali lopta ide preko gola.

31. minut: Dugo su gosti sa Pecare pleli mrežu oko gola Igmana, a na kraju je Ćavar šutirao visoko preko gola.

23. minut: Prijeti Široki Brijeg iz kontre, Bagarić je šutirao, a Ćeman uspio zaustaviti njegov udarac.

17. minut: Opet prijeti Ramić, ali lopta ide preko gola.

15. minut: Velika prilika za Igman. Ramić je pokušao glavom nakon kornera, ali sa dva metra nije uspio pogoditi okvir gola.

11. minut: GOOOOOLLLLLLL! Tuzla City vodi, strijelac je Nukić iz jedanaesterca.

11. minut: Pokušao je Hebibović, ali lopta ide preko gola Širokog Brijega.

4. minut: Prijeti Kuprešak, ali nema promjene rezultata u Konjicu.

1. minut: Počele su utakmice u Konjicu i na Tušnju.

12.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor.ba dobro došli na tekstualni prijenos utakmica 21. kola Premijer lige BiH u fudbalu.