Premijer liga
TOK UTAKMICA / Željezničar - Široki Brijeg 1:1; Zrinjski - Leotar 4:1
Danas su odigrana dva meča trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
31.07.2022. u 18:28

Fudbaleri Željezničara odigrali su neriješeno protiv Širokog Brijega, a rezultat je glasio 1:1.

Zrinjski je sa 4:1 savladao Leotar.

Tekstualni prijenos današnjih mečeva trećeg kola Premijer lige pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - - - -

Kraj meč u Mostaru. Zrinjski je slavio protiv Leotara sa 4:1.

90. minut: GOOOOOOOOLLL. Mandić postavlja konačnih 4:1.

78. minut: GOOOOOOLLLL. Bilbija pogađa za 3:1. Napadač Zrinjskog se ovim pogotkom izjednačio sa Wagnerom na listi najboljih strijelaca Premijer lige.

71. minut: Ilinković pogađa stativu.

60. minut: Bilbija šutira, Puletić sjajno brani.

52. minut: Bez uzbuđenja u nastavku susreta.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme u Mostaru.

Poluvrijeme.

44. minut: Bilbija šutira ali opet preko gola.

42. minut: GOOOOOOOOLLL. Barišić griješi, Đuderija smanjuje prednost Zrinjskog.

41. minut: Sablić ponovo šutira, lopta odlazi pored gola.

20. minut: Šut Sabljića odlazi preko gola.

19. minut: Šut Bilbije odlazi pored gola.

14. minut: GOOOOOOLLLLLLL. Ilinković udvostručio prednost Zrinjskog.

10. minut: GOOOOOOOOOOLLLLLL. Janković asistira, a Savić pogađa za vodstvo Plemića.

7. minut: Sabljić šutira, lopta odlazi preko gola.

4. minut: Udarac Jankovića, ali stativa je bila saveznik gostiju.

1. minut: Počeo je meč u Mostaru.

21:02 sati: Elvedin Topuzović iz Tuzle će na ovom susretu imati svoj sudijski debi u Premijer ligi.

21:01 sati: Plemići nakon trijumfa u Evropi i plasmana u treće kolo Konferencijske lige žele trijumfovati i protiv Trebinjaca.

21:00 sati: Sastavi za duel u Mostaru.

Zrinjski: Čondrić, Barišić, Sabljić, Malekinušić, Maglica, Savić, Ilinković, Janković, Magdić, Tičinović, Bilbija.

Leotar: Puletić, Milović, Đajić, Kordić, Čubrilo, Todorović, Perišić, Matković, Đuderija, Cvetković, Karić.

Kraj meča na Grbavici.

95. minut: U posljednjoj sekundi susreta Vukoja pogađa za izjednačenje.

87. minut: Udarac Cocalića odlazi pored gola.

79. minut: Nevjerovatan promašaj Štilića, mogao je Željezničar potvrditi pobjedu.

74. minut: Široki Brijeg prijeti. Bagarić šutira, Muftić dobro postavljen.

72. minut: Hodžić sjajno šutira glavom, Tomić fenomenalno brani.

63. minut: Varnice ne Grbavici, nakon prekršaja nad Cocalićem, skočili su sa obje klupe.

57. minut: Mekić šutira, Tomić brani.

47. minut: Udarac Mekića odlazi preko gola.

46. minut: Nastavak susreta na Grbavici.

Poluvijeme na Grbavici.

45. minut: Udarac Štilića iz slobodnog udarca odlazi preko gola.

40. minut: GOOOOOOOOOLLLLLLL. Štilić asistira, Santos sjajnim golom dovodi Željezničar u vodstvo.

33. minut: Pokušaj Širokog Brijega. Pejić šutira, Muftić bez problema brani.

30. minut: Pola sata igre na Grbavici, opao je tempo igre.

17. minut: Udarac Gasala odlazi daleko preko gola.

16. minut: Santos šutira, Tomić brani.

11. minut: Prva šansa na utakmici. Udarac Kosorića odlazi pored gola.

10. minut: Najvatreniji navijači Željezničara popularni Manijaci priredili su vrlo lijepu koreografiju na južnoj tribini Grbavice tokom utakmice protiv Širokog Brijega.

8. minut: Sve je uredu sa Santosom, nastavljen susret.

6. minut: Oštar star fudbalera Širokog Brijega nad Santosom, ukazuje se pomoć Brazilcu.

1. minut: Počeo je meč na Grbavici.

18:57 sati: Plavi na ovom susretu imaju veliki podršku sa tribina.

18:55 sati: Pravdu na ovom meču dijelit će Luka Bilbija.

18:45 sati: Široki Brijeg je lider na tabeli sa dvije pobjede iz dva odigrana meča.

18:40 sati: Plavi su u prošlom kolu savladali Zrinjski te sa dosta samopouzdanja ulaze u ovaj susret.

18:35 sati: Teren na Grbavici je u odličnom stanju.

18:32 sati: Poznati su sastavi za ovaj duel.

FK Željezničar: Muftić, Malić, Kosorić, Cocalić, Mekić, Gasal, Štilić, Hodžić, Santos, Beganović, Galić.

NK Široki Brijeg: Tomić, Barišić, Valinčić, Mašić, Vukoja, Kpan, Lukić, Pejić, Ćavar, Kuprešak, De Oliveira.

18:30 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Željezničar - Široki Brijeg