Prvo pretkolo LP
TOK UTAKMICE / Cluj - Borac 3:1
Fudbaleri Borca, aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine, poraženi su u prvom susretu prvog pretkola Lige prvaka protiv Cluja s 3:1. Tekstualni prijenos utakmice sa stadiona "Dr. Constantin Radulescu" mogli ste pratiti na našem portalu.
06.07.2021. u 18:06

Kraj susreta! Borac je u Rumuniji poražen s 3:1.

90. minut: Četiri minute sudijske nadoknade.

89. minut: Sigurjonsson šutira pored gola.

87. minut: Vranješ je promašio najbolju priliku za Borac, jedinu koju je bh. prvak imao uz pogodak Moraitisa.

86. minut: Žuti karton za Mollsa.

83. minut: Petrila je dobro šutirao poslije duplog pasa sa Sigurjonssonom, no šutira malo iznad gola.

79. minut: Povremenog bh. reprezentativca u redovima Cluja Matea Sušića zamijenio je Cristian Manea.

79. minut: Utakmica ulazi u finiš, bez većih uzbuđenja u posljednjih nekoliko minuta.

74. minut: Vušurović i Molls zamijenili su Zilkića i Melega.

68. minut: Živković i Jovanović zamijenili su Subića i Moraitisa.

64. minuti: Žuti karton za Omranija, strijelca prvog gola za Cluj.

61. minut: Prve izmjene na utakmici. u redovima Cluja Costachea je zamijenio Chipciu, dok je Maksimović umjesto Vojnovića na teren poslao Begića.

60. minut: Deac je odličnu partiju zaključio asistencijom za Runara Mara Sigurjonsson, koji je pogodio za 3:1.

53. minut: Dobra reackija Lukić poslije nezgodnog centaršuta.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme duela Cluj - Borac.

Kraj prvog poluvremena.

Pogodak napadača Borca pogledajte na ovom linku.

45+1: Moraitis vraća bh. prvaka u život. Grčki internacionalac pogodio je za 2:1 poslije asistencije Zilkića.

45. minut: Igrat će se minut sudijske nadoknade.

45. minut: Sami je finiš prvog poluvremena... Borac gubi s 2:0.

40. minut: Lakić boksuje loptu poslije šuta Pauna.

39. minut: Velika prilika za domaćina. Ćorić loptu zaustavlja na gol-liniji poslije udarca Deaca.

33. minut: Lekić zaustavlja udarac Costachea.

31. minut: Vojnović je prvi igrač Borca sa žutim kartonom.

Drugi pogodak Cluja pogledajte na ovom linku.

28. minut: Cluj vodi 2:0! Deac nije pogodio s bijele tačke, ali ovoga puta jeste, i to poslije asistencije Omranija. Loš početak utakmice za Banjalučane.

22. minut: Deac je ubacio iz kornera, no rezultat se nije promijenio.

16. minut: Deac iz slobodnjaka šutira visoko preko gola.

13. minut: Vranješ je zaprijetio iz slobodnog udarca, Arlauskis brani.

12. minut: Paun je prvi igrač s žutim kartonom na utakmici.

Vodeći pogodak rumunskog prvaka pogledajte na ovom linku.

11. minut: Cluj vodi 1:0. Penal koji je skrivio Milojević poslije faula na Omranijem promašio je Deac, ali je upravo Billel Omrani bio na pravom mjestu i Cluj doveo u prednost.

9. minut: Moraitis se našao u nedozvoljenoj poziciji.

8. minut: Rumunski prvak ima blagu inicijativu na samom početku utakmice.

7. minut: Sigurjonsson je pokušao, ali bezuspješno, ostaje 0:0.

2. minut: Za Borac od prve minute igraju: Lakić, Subić, Ćosić, Milojević, Ćorić, Meleg, Vojnović, Ziljkić, Vranješ, Zakarić i Moraitis.

Domaći tim igra u sastavu: Arlauskis, Sušić, Bouhenna, Cestor, Camora, Sigurjonsson, Rodriguez, Costache, Deac, Paun i Omrani.

1. minut: Počeo je prvi susret prvog pretkola Lige prvaka između Cluja i Borca.

18:05 - Igrači banjalučkog kluba već su stigli na stadion na kojem su sinoć obavili posljednji trening pred današnju utakmicu.