Kup BiH
TOK UTAKMICE / Široki Brijeg - Velež 2:1
Fudbaleri Širokog Brijega i Veleža odigrali su prvi meč četvrtfinala Kupa Bosne i Hercegovine, a domaći su slavili 2:1.
06.03.2024. u 12:45

Utakmica se trebala igrati prije sedam dana, ali je odgođena zbog toga što su Šikorobriježani bili primorani pomjeriti prvenstveni meč protiv Željezničara zbog jake kiše i natopljenog terena stadiona Bare.

Tekstualni prijenos meča Široki Brijeg - Velež mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

_______________________

75. minut: GOOOOOOLLLLLLLL! Široki Brijeg ponovo vodi, eurogol je postigao Capan, koji je sa dvadesetak metara "ubio pauka".

66. minut: GOOOOOOLLLLLLLL! Hrkać je izjednačio iz jedanaesterca.

65. minut: Penal za Velež!

13.59 sati: Rođeni se ne mire sa pojedinim odlukama sudija, prigovaraju im na centru prije početka drugog poluvremena.

45. minut: Igrat će se još 60 sekundi nadokande.

34. minut: Opasno je sada pred golom kojeg brani Bender. Peco je ubacio, a Halilović zakasnio u djeliću sekunde...

27. minut: Velika prilika za domaće. Sijevnula je kontra, Kuprešak je uposlio Ćavara, a kapiten Širokog Brijega u situaciji jedan na jedan šutirao je pored gola.

25. minut: GOOOOOLLLLLLL! Široki Brijeg vodi, strijelac je Lukić. Suljić je izgubio loptu na centru, Pranjić je uposlio Lukića, a ovaj u maniru rasnog strijelca matira golmana Duku.

22. minut: Nema (priznatih) golova (poništen po jedan na obje strane zbog ofsajda), ali je u Čitluku počela padati kiša.

15. minut: Pao je Bagarić, domaći traže penal, ali se sudija Marić nije oglasio.

2. minut: Prijeti Suljić, ali brani Bender. Velež je bolje ušao u utakmicu.

1. minut: Počeo je meč u Čitluku.

12.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor dobro došli na tekstualni prijenos utakmice Široki Brijeg - Velež.