PLBiH, 2. kolo
TOK UTAKMICE / Sloga - Željezničar 3:0
Fudbaleri Sloge savladali su u Doboju ekipu Željezničar rezultatom 3:0 u  zaostalom meču 2. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
20.09.2023. u 14:45

Plavi su tako dožvijeli treći uzastopni poraz.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.ba.

__________________

Kraj utakmice.

93. minut: GOOOOLLLLLLL. Vidić siguran sa 11 metara, 3:0 je za Slogu.

93. minut: Penal za Slogu.

87. minut: Dobar pokušaj Allysona, ali Šćekić brani.

83. minut: Plavi su pred trećim uzastopnim porazom.

67. minut: GOOOLLLLLLLLLLLLLLL. Jović je centrirao iz kornera, Vidić je bio najviši u skoku i glavom poslao loptu u mrežu Plavih.

66. minut: Sjajna prilika za Jovića, ali Muftić ponovo odličan na golu Plavih.

65. minut: Allyson šutira pravo u Ščekića.

51. minut: Ćosić šutira, golman gostiju Ščekić brani. Ostaje 1:0 za domaći tim.

46. minut: Udarac Amoaha odlazi preko gola.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme u Doboju.

45. minut: Završeno je prvo poluvrijeme u Doboju, Sloga zasluženo vodi.

43. minut: GOOOOLLLLLLL! Sloga vodi, strijelac je Toni Jović! Golman Želje loše je ispucao jednu loptu, koja dolazi do Jovića, ovaj ulazi u šesnaesterac, promiješao je odbranu gostiju i zakucao loptu u mrežu.

37. minut: Prijeti konačno i Željo, ali Šćekić brani pokušaj Ćosića.

37. minut: Njegomirović je dosudio i drugi prekršaj u korist Želje. Opet na centru.

36. minut: Još jedna velika prilika za domaće, ali Muftić paradom zaustavlja pokušaj Jovića.

30. minut: Navijači Sloge skandiraju "Kosovo je srce Srbije"! Delegat je Dragomir Đajić iz Istočne Ilidže, glavni sudija Aleksandar Njegomirović iz Prnjavora, a pomoćnici Amer Macić (Mostar) i Nebojša Žugić (Banja Luka).

27. minut: Sloga prijeti iz prekida, no nema promjene rezultata.

21. minut: Njegomirović je dosudio prekršaj za Željezničar na centru. Prvi za Plave.

15. minut: Jović pogađa stativu, a potom Muftić brani udarac Šipovca.

12. minut: Još jednom su pokušali domaći, Vidić glavom šutira pored gola.

11. minut: Opet prijeti Sloga nakon prekida, Milanović je šutirao glavom,a li Muftić opet brani.

2. minut: Pogriješila je odbrana Želje, ali Vidićev udarac zaustavlja Muftić.

1. minut: Počeo je meč u Doboju.

14.45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor.ba dobro došli na tekstualni prijenos zaostale utakmice 2. kola Premijer lige BiH između Sloge i Željezničara.