Konferencijska liga
TOK UTAKMICE / Zrinjski - Aston Villa 1:1
Fudbaleri Zrinjskog večeras su se pred svojim navijačima remijem od Aston Vile oprostili od Konferencijske lige i prve sezone provedene u grupnoj fazi nekog UEFA takmičenja u historiji kluba i bh fudbala.
14.12.2023. u 17:34

Plemići su duelu posljednjeg kola grupe E u finišu došli do boda, a konačan rezultat susreta glasio je 1:1.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - -

Kraj utakmice.

87. minut: GOOOOLLLLLLLLLL. Malekinušić pogađa za izjednačenje. Lijep gol fudbalera Zrinjskog.

85. minut: Dvije dobre situacije za Hrvanovića, ali fudbaler Zrinjskog se nije dobro snašao.

74. minut: Velika prilika za Zrinjski. Ćorluka šutira, ali lopta prolazi malo pored lijeve stative....

60. minut: GOOOOLLLLL. Zaniolo pogađa za vodstvo Aston Ville.

46. minut: Nastavljen je meč.

Poluvrijeme u Mostaru. Bez mnogo uzbuđenja.

41. minut: Zanilo šutira, Marić brani.

33. minut: Ivanković je primoran mijenjati. Čanađija napušta igru zbog povrede, umjesto njega ulazi Kiš.

19. minut: Cash pokušava, lopta je zakačila jednog igrača Zrinjskog, ali nije uspjela prevariti Marića. Ostaje 0:0.

14. minut: Nema previše uzbuđenja.

2. minut: Zaniolo šutira preko gola.

1. minut: Počeo je meč u Mostaru.

18:30 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Zrinjski - Aston Villa.