Treće pretkolo
TOK UTAKMICE / Zrinjski - Breidablik 6:2
Fudbaleri Zrinjskog upisali su ubjedljiv trijumf protiv Breidablika u prvom susretu trećeg pretkola Evropske lige rezultatom 6:2.
10.08.2023. u 19:48

Plemiće sada samo 90 minuta dijeli da postanu prvi bh. tim koji će igrati grupnu fazu jednog evropskog takmičenja.

Tekstualni prijenos ovog meča pratili ste na portalu Faktor.

- - - - - - - - - - - - -

Kraj susreta.

88. minut: Finiš u Mostaru.

81. minut: Prečka Ćužea, ostaje 6:2.....

74. minut: GOOOOLLLLLL. Islanđani dolaze do 6:2, Marić ništa nije mogao učiniti....

65. minut: GOOOOOOOLLL. Gosti smanjuju veliku prednost Plemića.

55. minut: GOOOOOOLLLLL. Ivančić pogađa za 6:0.

46. minut: Nastavak meča u Mostaru.

Poluvrijeme u Mostaru.

40. minut: GOOOOOOLLLLLL. Malekinušić pogađa za 5:0.

40. minut: Marić bez posla u dosadašnjem dijelu meča.

33. minut: GOOOOOOLLLLL. Bilbija se upisuje u listu strijelaca.

31. minut: Jedan igrač gostiju dobija drugi žuti karton. Zrinjski će do kraja utakmice imati igrača više!

30. minut: GOOOOOOOOLLLL. Novi pogodak Kiša za 3:0.

28. minut: Barišić zbog povrede izlazi iz igre.

21. minuta: GOOOOOLLLLL. Malekinušić povećava prednost Plemića.

21. minut: Ćuže pogađa prečku....

20. minut: Udarac Bilbije odlazi pored gola, ostaje 1:0.

17. minut: Ćuže šutira, golman gostiju brani.

8. minut: Malekinušić šutira, dosuđen prekšaj u fazi napada.

2. minut: GOOOOOLLLLL. Kiš pogađa za vodstvo Plemića. Početak iz snova za prvaka BiH.

1. minut: Počeo je meč u Mostaru.

20:56 sati: Igrači Zrinjskog će na ovom meču imati veliku podršku svojih navijača, sjajna atmosfera u Mostaru.

20:50 sati: Pobjednik ovog dvomeča će proći u play-off za ulazak u grupnu fazu Evropske Lige, dok poraženi ide u play-off za ulazak u grupnu fazu Konferencijske lige.

20:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Zrinjski - Breidablik.