TOK UTAKMICE / Zrinjski - Radnik 4:1
Danas je odigrana prva utakmica 21. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
04.03.2022. u 17:45

Fudbaleri Zrinjskog upisali su ubjedljivu pobjedu protiv Radnika sa 4:1.

Strijelci za Plemiće bili su Janković, Bilbija, Bašić i Memija, dok je utješni pogodak za Radnik postigao rezervista Vazda.

Tekstualni prijenos današnjeg meča mogli ste pratiti na portalu Faktor.ba.

------------------------

Kraj susreta u Mostaru. Zrinjski je slavio protiv Radnika sa 4:1.

87. minut: Radnik smanjuje prednost Zrinjskog. Vazda postiže pogodak protiv svog bivšeg kluba.

78. minut: Zrinjski prijeti preko Boje ali nema promjene rezultata.

67. minut: Malekinušić se našao u najboljoj prilci za Zrinjski u nastavku. Njegov udarac odlazi pored lijeve stative Radnika.

51. minut: Bez uzbuđenja u nastavku meča.

46. minut: Počelo je drugo poluvrijeme.

Kraj prvog dijela u Mostaru. Zrinjski ima visoku prednost od 4:0. Strijelci za Plemiće bili su Janković, Bilbija, Bašić i Memija.

43. minut: Đorić leži na travi, ukazuje mu se pomoć.

41. minut: Bašić pokušava direktno iz kornera ali golman Radnika brani.

27. minut: GOOOOOLLLLL. Memija je uputio centaršut a lopta je završila iza leđa Azira Muminovića.

26. minut: Bez uzbuđenja u posljednjih nekoliko minuta.

22. minut: Polovina prvog dijela. Plemići imaju visoku prednost.

18. minut: GOOOOOOLLLLLL. Ivan Bašić pogađa iz slobodnog udarca. Odlična igra Zrinjskog.

12. minut: Velika šansa za Zrinjski, međutim šut Jankovića odlazi preko gola.

10. minut: Za Nemanju Bilbiju je ovo bio 19. pogodak ove sezone u Premijer ligi BiH.

9. minut: GOOOOOLLLLL. Bilbija udarcem sa distance povećava vodstvo Zrinjskog.

6. minut: GOOOOOLLLL. Zrinjski dolazi do vodstva iz prvog napada. Bilbija spušta loptu za Jankovića koji pogađa mrežu Radnika.

3. minut: Velika bakljada domaćin navijača.

1. minut: Počeo je susret u Mostaru.

17:55 sati: Dogodilo se to krajem septembra prošle godine u 10. kolu, kada je ekipa iz Semberije slavila 1:0. Od tada su Mostarci bez poraza, sa deset uzastopnih pobjeda.

17:54 sati: Zanimljivo, Radnik, trenutno posljednjeplasirana ekipa prvenstva, jedini se može pohvaliti pobjedom protiv Zrinjskog u Premijer ligi ove sezone.

17:48 sati: Glavni arbitar ovog susreta je Frano Jelić iz Širokog Brijega.

17:45 sati: Poštovani čitatelji portala Faktor, dobrodošli na tekstualni prijenos utakmice Zrinjski - Radnik.