Na Svjetsko prvenstvo treba da idu igraci koji su izgurali kvalifikacije i izborili ucesce na svjetskom prvenstvu jer bi bila nepravda i sramota bilo koga izostaviti a Ahmethodzicu dati priliku u narednim kvalifikacijama jer nemamo mi pr3vise kvalitetnih igraca da bi ih se odricali