Svi stadioni u Premijer ligi Bosne i Hercegovine od petka će i zvanično biti obasjani reflektorima.
Prvu domaću utakmicu pod reflektorskom rasvjetom odigrat će Sloga Doboj.
Dobojlije će na stadionu Luke od 18 sati dočekati Radnik iz Bijeljine.
Sloga je pod imperativom, s obzirom na to da se nalazi u zoni ispadanja. Eventualnom pobjedom protiv Radnika, ekipi iz Bijeljine došli bi na samo bod zaostatka.
Stadion Luke bio je jedini stadion u bh. eliti koji nema reflektore. Ove sezone reflektore je dobio i Gradski stadion u Prijedoru.