Opet se oglasio
Za čim žali Milan Tegeltija poslije remija Sarajeva i Borca
Fudbaleri Sarajeva i Borca podijelili su bodove u derbiju 13. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
06.11.2023. u 08:05

Duel na Koševu okončan je rezultatom 1:1, a bliži pobjedi bili su Banjalučani, koji su do 94. minuta vodili 1:0. Ipak, u četvrtoj minuti sudijske nadoknade Marin Aničić je pogodio za 1:1.

Nakon derbija na Koševu oglasio se i Milan Tegeltija, predsjednik Borca, koji je pisao na Twitteru i žali zbog primljenog gola u sudijskoj nadokandi.

- Šteta za primljeni gol u posljednjim sekundama, ali to je fudbal. Čestitke našim igračima i stručnom štabu na dobroj i čvrstoj igri, borenosti i odlučnosti i osvojenom bodu! Idemo dalje, znamo svoj cilj! Aj Borac - napisao je Tegeltija.

Borac je ostao lider i zadržao je šest bodova prednosti ispred Sarajeva (treće mjesto), dok drugoplasirani Zrinjski ima četiri boda manje od lidera i utakmicu manje.