open-navfaktor-logo
Prijava
search iconJavi Faktoru
search
search icon
Nazad na članak
Lijepe riječi
Zekića pitali da li se za Hrvatsku navija u Sarajevu: Kada čujem te neke...
Prijavite se da ostavite komentar
Komentari ( 1 )
Sortiranje:
najnovije
arrow down
profil
bihpatriota
Sutra ti je 2. maj. Hoćeš li otići u Aleju heroja ili u XYZ u SCC? Oba traju sat. Jedan pamti, drugi plaća. Babović iz Beograda zna koju ćeš stazu izabrati.
twitter
0
twitter
0
Odgovori
twitter
Prijavi
2026 faktor. Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje bez dozvole izdavača.