Radovi na južnoj tribini stadiona Grbavica i dalje traju.
Željezničar je putem zvanične stranice objavio nove fotografije, te se vidi određeni pomaci.
Radovi na tribini sa najvatrenijim navijačima Plavih počeli su 19. jula 2025. godine, rok je bio 200 kalendarskih dana, ali tribina još nije završena...
Kada će, nije poznato, ali polako se nazire kako će tribina izgledati.
Treba istaći da su mnogi navijači Željezničara negodovali na fotografije putem zvanične facebook stranice. Pojedini su istakli da ovim tempom tribina neće biti završena ni za dvije godine, a oni drugi su istakli da se na fotografijama vide samo tri radnika, dok ima i onih koji ističu da se radi o historijskom projektu, te da nisu potrebni negativni komentari.
Klub sa Grbavice nije na novoj objavi dao detaljnije informacije kako protiču radovi.